Pulse

Administrativní pracovník/ce logistického skladu

Referenční číslo: 224190023

16_04HRKM_Selina-H.jpg

Právě hledáme:

Co vás čeká

  • Řízení administrativy toku materiálu a zboží s využitím moderního skladového softwaru WMS.
  • Dynamická práce, která tě nezanechá jen u počítače - připrav se na pohyb i v terénu!
  • Zajišťování komunikace se zákazníky i dopravci s ohledem na jejich potřeby.
  • Tvoje schopnosti v Excelu budou klíčové pro tvorbu reportů.
  • Budeš součástí týmu, který neustále hledá způsoby, jak zlepšit naše procesy a dosáhnout nových úspěchů.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

  • SŠ vzdělání a základní znalost angličtiny.
  • Zkušenost s prací na PC, zejména s MS Office - excel.
  • Pečlivost, zodpovědnost a týmový duch jsou pro nás klíčové.

Co vám můžeme nabídnout

  • Inspirativní prostředí: Přidej se k nám do perspektivní mezinárodní logistické firmy a dej své kariéře nový impuls.
  • Motivující odměny: Kromě atraktivního finančního ohodnocení ti nabízíme širokou škálu benefitů, včetně stravenkové karty, zvýhodněného telefonního tarifu a dalších.
  • Podpora tvého rozvoje: Dostaneš školení od zkušených kolegů a možnost se aktivně podílet na procesu zlepšování.
  • Flexibilní nástup: Můžeme se domluvit na termínu tvého nástupu, abychom ti vyšli vstříc.
  • Dovolená: u nás můžeš využít 25 dní dovolené v roce.
  • Pojištění: abys měl/a klidnou mysl i při práci, pojistíme tě pro případ, že způsobíš škodu.
  • Stravování: u nás získáš příspěvek na stravování a máš k dispozici plně vybavenou denní místnost, kde si můžeš v klidu vychutnat svůj oběd a načerpat novou energii pro zbytek dne.
  • Příspěvek na penzijní připojištění: myslíme i na tvou budoucnost.
  • Firemní akce: Naše firemní kultura je plná akcí a zábavy – určitě se u nás nebudeš nudit!

Kontaktní osoba

DACHSER Czech Republic a.s.
Dana Feferlová
dana.feferlova [at] dachser.com
Slévárenská 786/11
370 01 České Budějovice